Go down
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Enneagram Empty Enneagram

Wto Lis 24, 2015 7:58 pm
http://enneagram.pl/ - wszystko ładnie pisze. Liczby rządzą naszym życiem. Serdeczne pozdro, wasz nauczyciel numerologii.

Ja jako userka - 7w8

Vakel jako Vakel (Tak, rozwiązałam enneagram w jego imieniu. Tak, mam jutro maturę próbną z matmy.) - 3w2 "Gwiazda"

Rozpoznanie trójki

Typowy komentarz trójki

"Bardziej od sukcesu, cenię sobie tylko zbieranie jego owoców."
"Mam półkę pełną nagród i odznaczeń."
"Zawsze się uważałam za człowieka sukcesu."
"Rodzice mnie nagradzali za wyniki w szkole i jasno określali co mogę robić, a co nie będzie tolerowane."

I POWIEDZCIE MI, ŻE TO NIE DZIAŁA.

sex dance


Ostatnio zmieniony przez Vakel B. Bułhakow dnia Wto Paź 23, 2018 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Jewgienij Bułhakow
Oczekujący
Jewgienij Bułhakow

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 8:07 pm
Ja - 6w5
Kaylin - 5w4
Jewgienij - 7w8
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 8:13 pm
Dla Siódemki:

pamiętaj, że twój dar do poszukiwania przyjemności i możliwości wyborów, może nakłonić Trójkę do odczuwania pozytywnych emocji zamiast skupiania się na pozytywnym wizerunku
staraj się dodawać odwagi Trójce oraz samej sobie, abyście rozmawiali o problemach, popełnionych błędach i negatywnych uczuciach
uznaj, doceń i bądź dumna z osiągnięć i sukcesów Trójki

Radzę ci się stosować do tych rad, Gienuszka. Cool
Christian Chamber
Oczekujący
Christian Chamber

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 8:14 pm
Ja - 9w1 - "Marzyciel" (ale mam wrażenie, że kiedyś wyszło mi coś innego)
Chris - 7w8 "Realista"
Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 8:30 pm
Ja - 2w1 "Służący"
Prue - 5w4 "Obrazoburca"
Alex - 6w7 - "Kumpel"
Kathleen - 4w5 - "Włóczęga"
Emmelina - 6
Nathalie Deneuve
Nauka
Nathalie Deneuve

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 8:39 pm
9w8 - "Komfortowy"
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 9:48 pm
Ja: 4w5
Rudolf: 8w7
Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.
Zupełnie jak w przypadku dwójek, bardzo niezdrowe ósemki zachowują się wobec innych ludzi ekstremalnie inaczej niż zdrowe. Bardzo niezdrowe ósemki, potrafią bezgranicznie ranić innych w imię utrzymywania swojego majestatycznego wizerunku nienaruszalnego "Ja". Głównym motywem działania takich ósemek jest "dorwij ich zanim oni dorwą mnie". Gdy poczują niebezpieczeństwo, mogą brutalnie zniszczyć wszystko co sprzeciwiło się ich woli. Rozwijają w sobie iluzje na temat własnej siły i własnych możliwości, czują się nietykalni i mają skłonność do megalomanii. Wielu z krwawych dyktatorów było lub jest bardzo niezdrowymi ósemkami i ich brutalne zachowanie odzwierciedla jak bardzo źle traktują oni ludzi nad którymi sprawują władzę.
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Enneagram Empty Re: Enneagram

Wto Lis 24, 2015 10:00 pm
No i Charles ma - 8. Szatan mną miota

Kelly McCarthy
Oczekujący
Kelly McCarthy

Enneagram Empty Re: Enneagram

Sro Lis 25, 2015 3:20 pm
Ja 6w5
Kelly 7w8
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Enneagram Empty Re: Enneagram

Pią Lis 27, 2015 8:09 am
Ja: zmienia się
Natalie: 3w4 - "Profesjonalista"

3w4 napisał:Trójka z tym skrzydłem, może mniej zwracać na to jaki wizerunek prezentuje innym, lub ten wizerunek może być bardziej subtelny. Bardziej zwraca uwagę na to jak sama widzi ten wizerunek. Skrzydło cztery daje trójce nieco introwertyzmu, nie co głębszy wgląd na to kim się jest, a nie kogo się innym pokazuje. Może oceniać się bardziej na poziomie własnych dokonań artystycznych i socjalnych, a nie tylko niepopartym niczym wizerunkiem. Skłonność rywalizacji z innym, jest przesłaniana przez rywalizację ze sobą. Trójka chce być lepsza dla własnej satysfakcji. Zdrowe skrzydło daje motywację do pracy nad samym sobą. Nadal lubi wyzwania i rywalizacje ale praca dla innych staje się znacznie ważniejsza.
Gdy trójka z tym skrzydłem jest w stresie, zadręcza się z powodu niepowodzeń lub niekorzystnego wizerunku. Staje się też zarozumiała, zaczyna innych oskarżać o bycie "prostego stanu" skoro nie doceniają tego co trójka robi. Bez sensu zaczyna konkurować z innymi aby udowodnić swoją wyższość. Może też zachowywać się snobistycznie, naśladując sposób życia innych pragnąc zaimponować grupie osób, która jej imponuje. Prywatnie, może popadać w dramatyzowanie i zwątpienie. Niestabilne emocje i częste zmiany nastrojów.

3:

4:
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Enneagram Empty Re: Enneagram

Nie Lis 29, 2015 12:04 am
Aliciak: 5w6 (Obserwator/Rozwiązywacz problemów) - Pasuje słowo w słowo, skubaniutkie...
Ja: 4w5 (Indywidualista/Włóczęga) - ...D:
Narcyza Black
Ministerstwo Magii
Narcyza Black

Enneagram Empty Re: Enneagram

Czw Gru 03, 2015 11:40 pm
Enneagram to cudowny test. Całe życie miałam 4w5. CAŁE. Ciekawa jestem co teraz wyjdzie...
8w7. Niech ktoś mi powie że ludzie się nie zmieniają.
Zobaczmy co ma Cyzia. 9w1
Anabell 6w7
Mówcie co chcecie. Ale genialnie wszystko oddało.
Tatia Silver
Oczekujący
Tatia Silver

Enneagram Empty Re: Enneagram

Pią Gru 04, 2015 11:30 am
Ja: 4w5 genialne - co do słowa prawie się zgadza:>
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Ciepłe pozdrowienia dla innych introwertyków!:)
Irytek
Poltergeist
Irytek

Enneagram Empty Re: Enneagram

Pią Gru 04, 2015 1:21 pm
Iryt: 7w8 - "Realista"
Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili.
Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże.
Nawet pasuje :v

Mer: 1w9 - "Idealista"
Często jest introwertyczna i sprawia wrażenie nieobecnej.
Wiele jedynek z tym skrzydłem preferuje ubranie funkcjonalne i odpowiednie do okazji, ale niczym się nie wyróżniające.
Niby... ale średnio to widzę.

Jas: 6w7 - "Kumpel"
Szóstki z tym skrzydłem są generalnie ekstrawertyczne, przyjacieskie i otwarte na innych. Przyjaźń według nich jest podstawą szczęśliwego życia. Chcą być lubiane przez innych i łatwiej podążają śladem innych.
Często potrafi chronić samą siebie, a także charakteryzuje się ciepłem i opiekuńczością wobec innych.
Tak bardzo prawda o.o

Peter: 6w7 - "Kumpel"
Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią. Często otwarcie sprawdzają jaki inni mają do nich stosunek.
Niektóre mogą snuć wielkie plany, które ich zdaniem mogą przynieść materialne lub osobiste korzyści. Mogą być także niepewne, irracjonalne, chaotyczne z tendencją do częstych zmian nastrojów. Są skomplikowane wewnętrznie. Mają niezwykle wrażliwe zapalniki wybuchów paranoi. Fałszywie oskarżają innych, a innym razem wręcz błagają aby ktoś się nimi zaopiekował.
To wszystko co nie pasowało mi do Jasa poszło w Petera...
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Enneagram Empty Re: Enneagram

Sob Lis 05, 2016 9:02 pm
Po dłuższej przerwie ponownie robię, choć wcześniej tego nie pisałam tutaj (wynik miałam wtedy inny). Obecnie mój wynik prezentuje się tak jak kilka lat temu. 4w5.

Dobra, czas na Rockers. Na początku nie do końca wiedziałam jak do niektórych pytań podejść, aż w końcu dałam radę uzupełnić zgodnie z tą postacią.
8w7.
Sponsored content

Enneagram Empty Re: Enneagram

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach