Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Empty Re: Jak się dzisiaj czujesz?

Pon Lis 05, 2018 10:08 pm
Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Giphy

Głowa mnie bolała, łyknęłam tabletkę i jest lepiej, ale nadal coś nie teges. Niedawno wróciłam, więc pewnie poważniejsze ogarnianie rozpocznę dopiero od jutra. I zrozumiałam jak bardzo mam ubogą wiedzę na temat DNA. Chlip. Ale przynajmniej umiem w allele i wiem jak czytać wyniki badań genetycznych na ojcostwo.
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Empty Re: Jak się dzisiaj czujesz?

Pon Lis 19, 2018 11:49 am
Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Giphy

Po zajebiście długim okresie bezwenia i myśli samobójczych na samo wspomnienie produktywności, udało mi się zrobić dużo rzeczy na forum i odpisać w większości sesji. Co prawda nie odpisałam w tych najważniejszych (XD) ale Potter jeszcze nie odszedł z forum więc może uda mi się zebrać manę. Od dawna skrobanie postów nie sprawiło mi tyle radości. Czuję się gotowa.

Nadrobię to wszystko, wyjdę na czysto. I mam wrażenie, że pierwszy raz od bardzo dawna da mi to aż taką przyjemność. Chyba sobie przypomniałam dlaczego gram na PBFach. Smród poprzedniego forum przestał się za mną ciągnąć.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Empty Re: Jak się dzisiaj czujesz?

Sob Lis 24, 2018 3:09 am
Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Giphy
Dotarło właśnie do mnie, że mam całkiem sporo wolnego. I mogę wspaniale spożytkować ten czas, co oczywiście zamierzam zrobić, och tak.
Sponsored content

Jak się dzisiaj czujesz? - Page 2 Empty Re: Jak się dzisiaj czujesz?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach