Go down
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

Saraneth Empty Saraneth

Sob Wrz 28, 2013 5:24 pm
Saraneth 4510493-cute-cat-with-gold-eyes

Rabastan ocenia, że Saraneth może mieć jakieś 5-6 lat. To znajda, która kiedyś pojawiła się w ogrodzie domowej posiadłości i została na zawsze, jako niekwestionowana ulubienica młodego panicza. Leniwe, złotookie stworzenie darzy swojego pana szczerą miłością i oddaniem. Nieufna wobec innych ludzi i zwierząt, najchętniej spędza cały czas na spaniu - najlepiej na kolanach swojego pana.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Saraneth Empty Re: Saraneth

Pią Paź 02, 2015 7:47 pm
[List nie ma adresata. Na dodatek posiada kilka kleksów i pochyłe, niezgrabne pismo, jakby ktoś się spieszył, gdy pisał tę wiadomość]

Nadawca: Niepodpisany.
Treść: Wiesz co się mówi o tchórzliwych wężach, które boją się wystawić  głowę ze swojej nory? Że umierają banalnie przez własną głupotę. A Ty? Jak sądzisz?  Czy byłbyś w stanie udowodnić, że jesteś czymś więcej niż wystawnym księciem o fałszywym uśmiechu? Sprawdź się. Popisz się czymś więcej niż tylko pochodzeniem. Nawet nie wiesz z której strony mogą Cię zaatakować kijem.


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Paź 05, 2015 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Saraneth Empty Re: Saraneth

Nie Paź 04, 2015 7:55 pm
Nadawca: H. Slughorn.
Odbiorca: Rabastan Lestrange.
Treść: Drogi Rabastanie,
Z przyjemnością zapraszam Cię na moje przyjęcie dla wszystkich członków Klubu Ślimaka. Mam wielką nadzieję, że się tam pojawisz! Dawno Cię nie widziałem na żadnym spotkaniu i czas to zmienić. Przyjęcie odbędzie się dzisiejszego dnia w godzinach wieczornych w zabytkowej komnacie. Możesz przyjść z osobą towarzyszącą. Nie zapomnij o szacie wyjściowej!
Z wyrazami szacunku,

profesor Slughorn.
Kalipso Rockers
Ministerstwo Magii
Kalipso Rockers

Saraneth Empty Re: Saraneth

Sob Maj 14, 2016 5:47 pm
Nadawca: Kalipso Enosis - Rockers
Odbiorca: Rabastan Lestrange
Treść:
25.05.1978 r.
Drogi Rabastanie,
Wybacz, że stosuję w mym liście tak nieformalny tytuł, ale jako, że wkrótce będziemy rodziną to powinniśmy powoli się przyzwyczajać do pewnych form, nawet jeśli początkowo mogą się nam one wydawać dość problematyczne. Mam nadzieję, że zdrowie Ci dopisuje i że przygotowania do egzaminów przebiegają pomyślnie, zapewne Severine również by tego pragnęła. Zapewne zastanawia Cię to, dlaczego do Ciebie napisałam. Stwierdziłam, że może być to niezwykle pomocne przy wzmocnieniu Twojej więzi z moją córką, która do najpokorniejszych i najłatwiejszych osób w obyciu nie należy. Liczę iż nie sprawia Ci ona najmniejszych problemów, że zachowuje się regulaminowo i tak jak przystało na przyszłą żonę. W razie wszelkich niedogodności, możesz spokojnie zwrócić się z tym do mnie, a ja obiecuję, że się tym zajmę - w końcu nasze rody powinny się wspierać nawet w tak delikatnych kwestiach. Wraz z Twoją matką ustaliłyśmy, że wasze oficjalne przyjęcie zaręczynowe odbędzie się w pierwszej połowie lipca.

Podpisano: Kalipso Enosis - Rockers.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Saraneth Empty Re: Saraneth

Sob Wrz 03, 2016 9:43 pm
~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panie Lestrange!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Pana planów na przyszłość.
Horacy Slughorn
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Saraneth Empty Re: Saraneth

Pią Gru 28, 2018 10:20 pm
Nadawca: No zgadnij.
Treść: Wziąłeś się w końcu za siebie czy powinnam ci pomóc?

[List, a dokładnie to liścik dostarczono 01 grudnia 1978 roku]
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Saraneth Empty Re: Saraneth

Pon Gru 31, 2018 1:35 am
Nadawca: No zgadnij.
Treść: Pocałuj mnie w dupę, przegrywie. Módl się do Salazara za swoją bożonarodzeniową kolację.
Sponsored content

Saraneth Empty Re: Saraneth

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach