Go down
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Pon Lis 26, 2018 12:23 am
Słowem wstępu: Piszę rzeczy. Głównie wiersze odzwierciedlające moją jakże delikatną duszę i inne takie pierdoły. Wiadomka, czasem trzeba odsapnąć od bycia produktywnym, zakładania firm i całego tego syfu i dla odmiany być przez chwilę człowiekiem. Poniżej będę wrzucał dzieła z mojego tomiszcza które być może kiedyś pojawi się na bibliotecznych półkach po to by nikt ich nie przeczytał, a które nosi megalomaniacki tytuł "Poezja conajmniej średnia". Tytuł jest taki a nie inny dlatego że będzie to swoiste "the least worst of Atropos". Pozostałe 90% mojej twórczości zostanie w moim śmietniczku i poczeka aż przyjdę tam z działającą zapalarą.
Robię też muzykę ale tą zostawiam jako moje personalne doświadczonko.

Na dobry początek. Nihilistyczne wesołkowanie razy pięćtrzy.
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Na dobry sen, dwa razy pisanki ze specjalnym "Szalom" dla Œ, żeby w końcu przestała mnie obrażać bo jestem czarny.
Spoiler:
Spoiler:

PS: Chętnie przyjmę feedback, krytykę, ocenkę, myśli, dyskusję, cokolwiek wam przyjdzie do głowy moje dziubaski.
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty Re: CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Sob Gru 08, 2018 12:42 am
Atropos, czyżbyś udawał że czarni mają uczucia?
Nie, to tylko przeprosiny. A zarazem część dialogów ze mną z przeszłości.
Spoiler:
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty Re: CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Sro Sty 09, 2019 1:35 am
Zostawiam po sobie ślad, kiedyś pewnie się wypowiem, ale na razie to twórz więcej!
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty Re: CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Wto Sty 15, 2019 10:33 am
Tworzę więcej. Akurat mam przerwę od pracy.
Spoiler:
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty Re: CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Nie Lut 24, 2019 12:17 am
Tworzę więcej. Akurat pocieszam smutną koleżankę.

Spoiler:
Sponsored content

CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa) Empty Re: CE MOŻE TO I JA MOGĘ(Tyle że bez białych, bo biała jest dobra tylko czekolada i rasowo czysta Europa)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach