Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Paź 04, 2014 9:28 pm
[22:27:15] @ Sahir Nailah : Beton jest wyborny!
Shane Collins
Martwy †
Shane Collins

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Paź 05, 2014 6:31 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 293wt8y

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Htw4na
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Paź 12, 2014 6:37 pm
[19:27:48] Frank Longbottom : LAMOROŻE są przesłoddzisie

[19:28:11] @ Sahir Nailah : lamorożce to sens życia

[19:28:19] @ Sahir Nailah :: hoduje własne stadko

[19:28:26] @ Sahir Nailah : mogę ci odpalić jedneog, jak chcesz?

[19:29:02] Frank Longbottom : CHCĘ ALE CZY ONE NIE SĄ GROŹNE DLA ŚWINEK MORSKICH

[19:29:10]Frank Longbottom : albo lepiej:

[19:29:13] @ Sahir Nailah : NIE

[19:29:17] @ Sahir Nailah : na pewno się z nimi dogadają

[19:29:22] Frank Longbottom : CZY ŚWINKI MORSKIE NIE GROŻĄ LAMOROŻCOM

[19:29:25] @ Sahir Nailah : one się ze wszelakim stworzeniem dogadują

[19:29:32] Frank Longbottom : bo moje świnie ostatnio pogryzły kota

[19:29:53] Frank Longbottom : serio

[19:29:57] Frank Longbottom : teraz ma traume
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Paź 19, 2014 10:45 pm
[23:43:28] @ Caroline Rockers : Chłopców też lubi
[23:43:41] @ Caroline Rockers : zwłaszcza chłopców, którzy uprawiają seks z innymi chłopcami.

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 OeUWEJO
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Paź 20, 2014 7:54 pm
Złoty cycat z posta. Zasługuje na to.

Zordon Reid napisał:
- Czy znasz może właściciela tej oto cebuli? - Wystawił przed siebie rękę, a dokładniej puchatą rękawicę imitującą borsucze pazurki. Na niej tkwiła ugryziona w jednym miejscu, zeschnięta do połowy cebula. Warto zauważyć również, że miała włoski. Cebule z włoskami od razu wydają się przyjaźniejsze, bo wyglądają jak takie małe laleczki pacynki. Znaczy ta nie do końca wyglądała. Bo była ugryziona.
April Ryan
Oczekujący
April Ryan

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Paź 21, 2014 8:32 pm
[21:32:06] @ Caroline Rockers : Pukanie takie fajne
Avenity M. Underhill
Oczekujący
Avenity M. Underhill

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Paź 21, 2014 9:23 pm
[22:21:08] Kim Miracle : A Franki poszedł walić XD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Paź 22, 2014 5:22 pm
[18:20:19] Kim Miracle : Wali posta
Przypadeg? Nie sądzem. Kim ciągle o waleniu. 8D
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lis 04, 2014 8:20 pm
Draco Brown: Jesteś siostrą Jamesa?
Erin Potter: Tag
Draco Brown: A wiesz co to oznacza?
Erin Potter: Nie? XD
Draco Brown: Że stanowisz mojego wroga numer jeden . xD
Erin Potter:

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 200 Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 200
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 200 Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 200
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 200
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_n1bo0o7dfH1spy7ono1_500 Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_mvnr7cazdy1rqfhi2o1_400
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_inline_n2x692lVkJ1rpntky Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_inline_mgwme6RM1p1rviq8l
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_inline_mgwmh9wXjP1rviq8l Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_murvg5Heax1suq0svo1_500
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_mqdu03A2aB1qkq4j4o1_400 Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Tumblr_mu0uielpcx1rg078do1_400
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Lis 06, 2014 7:54 pm
[19:49:14] Zack Raven : Kto chce usłyszeć żart?

[19:49:29] @ Caroline Rockers : Dajesz

[19:49:53] Zack Raven : Gdzie jest najwięcej żył?

[19:50:16] @ Caroline Rockers : ?

[19:50:24] Zack Raven : Na cmentarzu. "Żył [...]", "żyła [...]"..

[19:50:47] Zack Raven : SUCHAR DNIA ML!

[19:50:50] Zack Raven : Very Happy

[19:52:09] @ Caroline Rockers : FACEPALM.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Lis 09, 2014 8:31 pm
[20:30:11] Lord Voldemort : Dokładnie, a później "Te twoje Aquamenti było doskonałe. Jestem cała mokra od tego"
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Lis 10, 2014 10:57 pm
Cały post. Bo tak.
<3

Zordon Reid napisał:- Spoko, spoko żarcik, serio Kim - rzucił nadal zdenerwowany, ale i tak sprawdził ten ogon i skrzydła. BO WIADOMO? Nic nigdy nie wiadomo. Zordon byłby w stanie rzucić takie zaklęcia, więc inni pewnie też. Na przykład taka Kim. A nie, Kim by mu tego nie zrobiła. Jak potrafiła znieść jego oddech to normalnie... Bardziej zajebistej osoby chyba nie ma na świecie. - A to co się przewracasz? - zapytał zdając sobie sprawę z pozycji Kim. - Chyba nie piłaś tamtego ponczu przyniesionego przez Ślizgonów? Przecież wiesz, by nie tykać niczego przyniesionego przez Ślizgonów! KIM!
Poprawił swoją grzywkę próbując się uspokoić. Kilka głębokich wdechów.
- Daj mi kopa na szczęście, kotek, bo idę. IDĘ - stwierdził stanowczo i wystawił tyłek. Odrobina szczęścia zawsze się przyda.
A potem ruszył tanecznym krokiem w stronę kanapy, gdzie siedziała Sharon. Właściwie to zupełnie nie miał pojęcia co chce zrobić, a tym bardziej co POWIEDZIEĆ. Ej, a Zordon nigdy nie miał problemów z mówieniem. NIGDY. Nawet kiedy osa ugryzła go w usta i mu spuchły, ale i tak poszedł na koncert talentów. I zaśpiewał na pierwszą nagrodę! Wprawdzie sędziowie uznali ze beatboxuje, ale liczyła się wygrana!
Dobra, do dzieła.
- Czy myślisz, że ministerstwo magii przyczepi się do mnie, jeśli nielegalnie podaruję Ci komplement? - zapytał Sharon siadając na oparciu kanapy, na której dziewczyna siedziała. - Ohoho, wpadło ci coś do oka, bo wydaje mi się, że do mnie mrugnęłaś - dodał jeszcze mrugając również.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lis 11, 2014 10:21 am
Zordon, again napisał:- Mógłbym bym być twoim skrzatem domowym - zwierzył się jej nadal nie przerywając kontaktu wzrokowego. Bardzo intensywnego kontaktu wzrokowego. - Będę robić, co tylko chcesz i nie muszę mieć żadnych ubrań - dodał jeszcze, bo jednak nie było tak żeby Zordon kiedykolwiek czegokolwiek się wstydził. Denerwował owszem, ale nie wstydził.

<3 <3 <3 <3 <3 <3
Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lis 11, 2014 12:50 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Himym_noooo
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Lis 13, 2014 4:46 pm
[16:45:01] Giotto Nero : Ja nic nie wiem. Jedyny dramat to będzie jak swoje posty im pokażesz. Więcej nic nie powiem.
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 2 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach