Go down
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Lis 26, 2014 1:58 pm
Nick: 6/10
Avatar: 9/10
Podpis: 8/10
User: 5/10
Posty: Nie miałam okazji poczytać
Postać: Nie miałam kontaktu więc się nie wypowiem
Gaia Zabini
Oczekujący
Gaia Zabini

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Lis 26, 2014 9:18 pm
Nick: Cook mega dobrze mi się kojarzy, nie tylko z serialem skins, ale z pewną postacią z dawnego forum, choć tamta postać w niczym nie przypomina Lizzki, heheheh, aż mi się przypomniało że ta też mieliśmy aż trzy Lizzki :DD Elise, Effs i Lizzie XDD JEDNA OSOBA JE MIAŁA XDD ale dość o tym, Elizabeth Cook bardzo ładnie, zrozumiale i właśnie tak jak lubię 10/10
Avatar: 5/10 taki zwykły ale pokazuje co ma pokazywać
Podpis: 8/10 zabawne
User: 9/10 <333
Posty: Hmm, krótkie, ale niezwykle miło się takimi gra i są tak szybko!!! 8/10
Postać: Lizka wydaje się mega osobą i w dodatku to Puchonka, a do nich mam słabość :D Tylko nie wiem co o niej myśleć, w jednej chwili się śmieje i rozmawia, a w następnym poście już beczy, a w następnym już pozbierana XD Tak dziwnie. Serio nie wiem co myśleć, ale ocenę dać mogę! 7/10
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Lis 26, 2014 10:01 pm
Nick: Kanoniczne nazwisko, ale ogólnie całość fajnie się razem komponuje, więc 8/10
Avatar: Pasujący do Twej postaci i całkiem zabawnie wygląda 9/10
Podpis: Również pasuje! Taka mega blondi! 10/10
User: Kocham mocno i bardzo! Po prostu milion cebul, fasolek i wszystkiego za to, że z nami jesteś i w ogóle nie oddamy Cię no! 3954948484 punktów!
Posty: Zaczęłaś nią dopiero się rozkręcać, ale w sumie posty całkiem ciekawe, inne, taka pedantyczna blondynka, która pragnie zostać królową balu! 8/10
Postać: Ciekawa, zupełnie różna od Frania, Zordzia czy Patricka! Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć co będzie dalej i co się stanie, jak na przykład spotka się z Rockers w jednym pomieszczeniu, hehehe ^^ 9/10
Kyohei Takano
Oczekujący
Kyohei Takano

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Wto Gru 09, 2014 3:39 am
Nick: Lily no raczej często się spotyka to imię ale to kanon więc 10/10
Avatar:9/10
Podpis:10/10 bo jest prosty XD
User: hmmmm... 1/10... nie żartuję 10000/10 XD
Posty: 10/10
Postać:10/10
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Wto Gru 09, 2014 9:33 pm
Nick: 8/10 Nie bardzo przepadam za imionami japońskimi/azjatyckimi na takich forach, ale do twojego nic nie mam :D
Avatar:9/10
Podpis:10/10 bo Kyo :D
User: 100/10 xD
Posty: 10/10
Postać:10/10
avatar
Slytherin
Regulus Black

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Wto Gru 16, 2014 9:09 pm
Nick: 8/10, jest prosty i łatwy do zapamiętania.
Avatar: 8/10, ładny, ale nie powala na kolana.
Podpis: 6/10, mało, bo można by było chociaż tego gifa wyśrodkować. D:
User: 10/10, milusia Liz. XD
Posty: 7/10, wiem, że umiesz jak chcesz, ale nie zawsze się starasz.
Postać: 9/10.
Neve Collins
Oczekujący
Neve Collins

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Gru 18, 2014 9:26 am
Nick: Mały Czarny Książę, nic dodać, nic ująć, my darlin'~
Avatar: Ooo, bardzo mi się podoba, mega klimatyyczny! : DD Doskonale odzwierciedla ciężki klimat postaci i oddaje jej enigmatyczność, poza tym doceniam tą ironię postawy i trzymania w rękach książeczki do nabożeństwa ;D przegenialny! <3
Podpis: Lubię, lubię! Lubię i uwielbiam! Hipnotyzuje, przyciąga mój wzrok! *o* Potrafię się bezczelnie gapić na ten ruch i uśmieszek, uśmieszek bad boya, którego oczy mówią: "you don't know at all, you don't know what i am thinking about". Też świetnie dobrany do postaci. Zresztą wygląd... Uszanowanko totalus.
User: Nasza kochana, wspaniała Królowa, co to wprowadziła religię sahiryzmu w swym królestwie, jakże jej nie kochać? Miła, zabawowa, prawiąca mi komplementy, wkręcająca się ze mną w sesję i mnie wkręcająca w sesję z nią... cud miód i orzeszki, ale tęczą się z nią nie rzyga. Ideanalnie, jednym słowem <3 Nasz forumowy mięsny jeż!
Posty: Zajebiste! Bardzo klimatyczne i zawsze oddające postać, nie lejące wody, nie przesadnie ogromniaśne, zachęcają do pisania! <3
Postać: Oooo, totalny odlooot! :D Nie ma słów, które mogłyby określić jej zajebistość ; D
avatar
Slytherin
Regulus Black

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Gru 20, 2014 12:59 pm
Aaaaw, tyle miłych słów. <3

Nick: Imię, które zawsze mi się będzie kojarzyć dobrze, czystokrwiste nazwisko, czyli to co Ślizgoni lubią najbardziej~
Avatar: Jest śliczny, ale bardzo niepozorny. Nasza kochana Neve wygląda na nim jakby była niepewna i zagubiona, jednak my wiemy, że te słowa kompletnie do niej nie pasją. Niemniej, avatar jest śliczny i ładnie zrobiony. <3
Podpis: Ten podoba mi się bardziej niż poprzedni, mimo że mniej jest w nim Królowej Śniegu, a więcej samej Królowej. Wyraża coś sobą i dobrze widać, że to spojrzenie nie jest puste, ale pełne zastanowienia i wahania. Dla mnie świetny.
User: Tu nie mogłabym wlepić 10000000/10. Nie da się nie uwielbiać boga, który zaprasza królową na swój panteon. <3 Na ogromny plus jest też to, że każda Twoja postać jest inna, nie są przezroczyści (czasem biali czy czerwoni, ale zawsze widoczni).
Posty: Pierwszy post otrzymany od Ciebie sprawił, że miałam ciarki i musiałam przeczytać go kilka razy. xD Mimo to żadna historia, której większość przebiegło tak naprawdę w psychice bohaterów aż tak bardzo mnie nie wciągnęła. Nie licz, że teraz się ode mnie w jakiś sposób odczepisz. XD
Postać: KOCHAM JĄ! Kocham i wielbię. Wiem, że nie jestem pierwszy i jedyny, ale po prostu ją kocham. Niby taka słabiutka dziewczyna, ale ona ma coś w sobie, co czyste zło powaliłoby na kolana.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Sty 11, 2015 11:11 am
Nick: mimo że to kanon, to "Regulus Black" brzmi całkiem w porządku. Jedyny w swoim rodzaju R.A.B. 9/10
Avatar: cóż, z tym mam dość spory problem... doceniam symbolikę i ujęcie, gdyż jest naprawdę ciekawe i inne, nietypowe. To z pewnością nie jest kolejny randomowo dobrany obrazek do postaci, a już coś więcej, coś, przy czym autor fotografii musiał pomyśleć i zastanowić się nad specyfiką postaci Regulusa. Jest tu wszystko - ironia, nabożeństwo, wiara, oddawanie czci, Czarny Pan, Slytherin... tak, doceniam to, ale mimo wszystko wciąż mi w tym avku czegoś brakuje (przeróbka). Jednocześnie jednak zdaję sobie sprawę, że bardzo trudno byłoby wydobyć z niego to samo piękno z jednoczesnym dołączeniem jakiś "bajerów". 8/10
Podpis: tu już niestety jest nieco słabiej. Nie ujął mnie, ale myślę, że to raczej kwestia gustu. 7/10
User: milutka i ciepła osoba, użyczająca mi Dżumę (jakkolwiek to brzmi), wyglądająca jak Ginny... : D Regusiowa jest fajna i ją lubię, o. Na pewno warto byłoby poznać ją nieco bliżej.
Posty: pełne emocji, długie, interesujące - jak na ten moment to nie czytałam ich zbyt wielu, bo też nie mogłam się przy tym za dużo skupić (pozdrawiamy gorąco gadającą przez komunikatory głosowe Ce). Jest ok! 10/10
Postać: Wydaje mi się, że bardzo dobrze oddajesz wewnętrzny ból Rega, jego niechęć do świata i zagubienie. Black wykreowany przez Ciebie jest wprost niesamowity - to nie jakiś kolejny wyidealizowany macho czy podbijacz serc, wręcz przeciwnie - zagubiony, nie radzący sobie z samym sobą chłopiec, którego pokłady nienawiści związane z wydarzeniami z przeszłości przekładają się na rzeczywistość. Uwielbiam jego "weltschmerz", jego smutek, samotność i zaciskanie zębów na widok przyjaciół najbliższej osoby, jaką miał - Syriusza. Regulus jest idealny, jest dokładnie taki, jakiego go sobie wyobrażałam - lekko spierdolinowaty, ale idealny w swoim Regulucioniźmie. Jeden z najlepiej odegranych kanonów na naszym forum. Cudo. 11/10
Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Nie Sty 11, 2015 11:41 am
Nick: To imię jest śliczne. Erinka - kojarzy mi się jakoś to zdrobnienie dobrze i strasznie podoba. Nazwisko zaś to wiadomo, zobowiązujące, a do tego trzyma się kupy z imieniem. Także 10/10.
Avatar: Znam się na tym, jak Indianie na fizyce kwantowej, więc miarodajne to zbytnio nie będzie. Taka cicha woda (tak mi się kojarzy to zdjęcie). Jedyne, co mnie wkurza to to E po prawej (bo to E, prawda?). Początkowo nie ogarnęłam też, że tam są kruczki (ale to raczej przez mój brak ogarnięcia czegokolwiek). Razem jednak tworzy to całość, która się wyróżnia pośród innych. Tylko to E, która mnie irytuje. 9/10
Podpis: Prosto, wydajnie i wszyscy wiedzą o co chodzi. Bez kombinowania to i lepiej. 9/10
User: Ło jacie! Erinka to najlepszy stawiacz namiotów, zawsze wiec, co powiedzieć i kiedy. Zabawna, miła i jak dla mnie cudaśna osoba. Wchodzi na Cb to wiadomo, że na nim jest, bo szaleje i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. No i docenia molochy, a to już daję +10000000000 punktów do tej kategorii także, wiadomo że tutaj zwyczajny max maxów i jeszcze więcej.
Posty: Kocham, ubóstwiam, wielbię. Mają długość, która nie zabija, są ciekawe i oddają urok tej postaci (a jest tak urocza dla mnie, że 2 tony cukru nie starczą na jej opisanie). Ma w sobie taką dziką niewinność, której nie da się wytłumaczyć i to czuć w każdym poście. Raz spokojniutka, aż w końcu puszczą hamulce i jedzie bez trzymanki. Sam zaś styl jest po prostu indywidualny i dla mnie przystępny do czytania. Rozumiem, co czytam i mi się to podoba, bo jednak jest tam napisane coś z sensem i pomysłem, każda rzecz w jakimś celu, a nie 2 zdania ni z gruchy, ni z pietruchy. A sesję z Remusem to moje ulubione i mogłabym je czytać w wersji papierowej jako książkę. 10/10
Postać: Jeśli chodzi o Erin to już w sumie nawiązałam do tego, że bardzo ją lubię. Kojarzy mi się z morzem - raz praktycznie nie widać na nim fal, a po chwili mamy sztorm. Reaguje w sposób urokliwy, nie jest taka znowu przy tym oczywista i widać, że nie jest to postać stworzona "od tak". Ma swój system wartości i postrzegania świata, który jest jej dopełnieniem. Próbująca się odnaleźć jakoś w tym cieniu brata, zastanawiająca się i myśląca, a zarazem posiadająca własną gwałtowność. Erin to po prostu Erin i to jest idealne. Taka ludzka w społeczeństwie, a równocześnie wyróżniająca tym. Uczuciowa, a skryta. Chodzące przeciwieństwo. 10/10
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Sty 21, 2015 5:26 pm
Nick: Powiem krótko, w moim odczuciu nick jest komplementarny i fajnie się zdrabnia Alexandrę, dodatkowo w moim moim odczuciu ten nick pasuje do wyglądu i pochodzenia dziewczyny (swoją drogą niezła z niej modelka). 11/10
Avatar: Nie znam charakteru postaci fabułowo, ale awatar sam w sobie jak dla mnie bez zastrzeżeń (no może ta koszula - pozdro dla kumatych). No i co, no... dziewczyński taki jak dla mnie i taki z energią, no. 10/10
Podpis: Prosto, przyjemnie dla oka, pozwala łatwo sobie wyobrazić postać, no i podkreśla urodę postaci. Jedyne, czego mi brakuje, to może jakaś muzyka odzwierciedlająca charakter czy może jakieś cycaty, ale to już takie moje zboczonko, niemniej za to odejmę jeden punkt. 9/10
User: Nie miałem przyjemności rozmawiać z Alex zbyt często zarówno w klimacie jak i poza nim, ale z tego, co widzę na sb, to sprawia wrażenie fajnej, energicznej i konsekwentnej dziewczyny, więc fajno, pierwsze wrażenie spoko (daję okejkę). 11/10
Posty: Dopiero poznaję jej posty, ale z tego, co już widziałem, to posty pisze bardzo fajne, pełne opisów i takie z atmosferą, więc przyjemnie i łatwo się je czyta, wciągają i chce się więcej! 11/10
Postać: W ogóle nie znam postaci, więc nie oceniam, daję znak zapytania. ?
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Sty 21, 2015 5:34 pm
Nick: 10/10 ładny nick
Avatar: w tej chwili 10/10 zmieniłeś na znacznie lepszy ;)
Podpis: 5/10 sory nie przepadam za nieruchomymi zdjęciami w podpisie i w dodatku tak po prostu wklejonych
User: 7/10 wczuwasz się z każdym dniem coraz bardziej i to jest fajne
Posty: 9/10 dobijesz do 10? ;)
Postać:10/10 zamysł naprawdę fajny :)
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Sty 21, 2015 9:14 pm
Nick: Disneyowsko, ale konkretnie i pasuje, jak najbardziej, choć Esmeralda kojarzy mi się też z takimi brazylijskimi telenowelami. 8/10
Avatar: Drapieżny i w ogóle mrau! Niemniej wydaje mi się, że nie pasuje do postaci Esme. Tło bardzo ładne. 7/10
Podpis: Nie ma podpisu, zniknęło :< 0/10
User: Loffki! Kochamy Cię wszyscy na ML i to, jak chętnie u Nas grasz i że tak Ci się podoba, że zostałaś jednak z nami. Mam nadzieję, że to się nie zmieni. No i ogólnie nie ma do czego się przyczepić! 1000/10
Posty: Przyznam się, że niezbyt dokładnie czytałam posty Esme, więc ciężko jest mi się jakoś bardziej dokładnie wypowiedzieć. Z pewnością można zauważyć, że ostatnimi czasy piszesz bardzo dużo nią i że wkładasz w tę postać i jej posty sporo emocji. No i poprawiła się znacznie jakość postów, ale jako że wiem, że nie lubisz, jak Cię chwalę to...-14838/10
Postać: To samo, co wyżej. Esmeralda jest interesującą postacią i oryginalną. Podoba mi się też to, że starasz się wplatać w swoje posty, jak najwięcej szczegółów odnośnie kultury cyganów. Jak najbardziej na plus. 10/10
Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Sty 21, 2015 9:51 pm
Nick: Jeden z moich ulubionych kanonów <3
Avatar: Wydaje mi się trochę za dorosła i za poważna na Lily, ale może to kwestia iście ognistego koloru? Taka czerwień postarza, sprawdziłam na sobie... Dla innej postaci tak - dla Lils nie bardzo.
Podpis: Kocham, kocham, kocham! Animacja idealna i jeszcze Coldplay!
User: Gonisz mnie żebym nie była leniwą bułą i bez Ciebie nic by się tutaj nie kręciło jak trzeba, o!
Posty: Małe arcydzieła. Wiem, bo czytam wszystkie :> Choć rudzielca lubię z Twoich skarbów najbardziej. Ale to niżej.
Postać: Pięknie odegrany kanon. Naturalna, niewymuszona Lily, która nie rzuca się na Pottera jak wygłodniały wamp (a widziałam to na kilku forach przez które się przewinęłam). Idealna równowaga między kujonicą, panią prefekt i wrażliwą dziewczyną, która jak zajdzie taka potrzeba, pokaże, że ma pazurki. Podoba mi się jak stopniowo ewoluuje i zaczynamy dostrzegać jej relacje z Jamesem.
April Ryan
Oczekujący
April Ryan

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Sty 26, 2015 7:55 pm
Nick: kanon, ale mimo to bardzo ładny. Podoba mi się, brzmi spójnie i sensownie. 10/10
Avatar: te zdjęcie jest cudne, naprawdę świetne. Ale ja, jak to ja - brakuje mi jakiejś przeróbki (coby inni nagle nie zaczęli się czepiać, nie rozumiejąc pojęcia przeróbka - napis, ramka, textury i tym podobne). Łapaj 9/10, bo ta fotografia jest przeurocza i wygrywa wszystko. :3
Podpis: jejujejujej, kocham go, ubóstwiam. Emanuje prostotą i jednocześnie niesamowitym urokiem. Jest śliczny. Choć ziewająca Dorcia przemawiała do mnie bardziej (mogłam się na nią gapić przez 5 minut bez przerwy z lekkim uśmiechem na ustach) i za nią złapałabyś 1000/10, tak masz tylko 10/10. D:
User: no Dorczysław nasz jest wspaniały! Przeurocza osóbka, bardzo miła, sympatyczna i nieco gadatliwa. Dużo jej na chacie i rozsiewa super atmosferę. No i dodatkowo super gotuje i jest śliczna (tak, stalkuję Twoje zdjęcia), czego chcieć więcej? :3
Posty: jejku, posty Dorcas są naprawdę świetne. Niesamowite jest to, jak potrafisz przelać w nie emocje postaci, która swoją drogą (do tego zaraz dojdę) jest najsupi Dorcią na świecie. Twoje posty emanują prostotą i jednocześnie brzmią niezwykle dźwięcznie. Czyta je się płynnie, pochłaniając kolejne słowa - potrafisz sprawić, że nawet najmniejszy, zdaje się, najmniej istotny wyraz tworzy nieodłączną część całości, bez której to nie byłoby to samo. 10/10
Postać: tak jak pisałam wyżej, nasza forumowa Dorcas to najlepsza Dorcas, jaką miałam przyjemność spotkać kiedykolwiek - na forach, blogach etc. Nikt nigdy nie wykreował jej w tak cudowny i wspaniały sposób - Meadowes jest zabawna, wesoła, emanuje dobrocią i pozytywnym spojrzeniem na świat, jest niezwykle barwna, pełna nadziei, odwagi i uroku. Nie znam na forum drugiej postaci budzącej we mnie tak silnie pozytywny odbiór, jak Dorcia. Kocham jej niezdarność, jej urok, a także dobór wyglądu, gdyż mało kiedy jakakolwiek postać kanoniczna tak mocno pokrywa się z moją wyobraźnią. Właśnie, kanoniczna Dorcas - nigdy jej nie lubiłam. Naprawdę. Zawsze denerwowało mnie paringowanie jej z Blackiem, była dla mnie irytującą, przerysowaną gwiazdką Gryffindoru, tutaj... cóż, nasza forumowa Meadowes sprawiła, że polubiłam tą postać i widzę ją w całkiem innym świetle. Cudowna, 100/10.
Sponsored content

Oceń użytkownika - Page 2 Empty Re: Oceń użytkownika

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach