Go down
Scarlett Byrne
Oczekujący
Scarlett Byrne

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Pią Wrz 01, 2017 7:53 pm
Nick: 6
Avatar: 7
Podpis: 6
User: wydaje się spoko ;)
Posty: nie wiem
Postać: 10
Charlotte Macmillan
Oczekujący
Charlotte Macmillan

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Sob Wrz 02, 2017 12:03 am
Nick: 7/10
Avatar: 6/10
Podpis: tutaj to praktycznie nie ma co oceniać
User: nie znam, ale wydaje się całkiem w porządku
Posty: nie czytałam, nie oceniam
Postać: 7/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Pon Wrz 11, 2017 7:33 pm
Nick: Lotta, Charlotta... kojarzy mi się z pajęczyną Charlotty, całkiem w sumie przyjemne imię. Co do Macmillana, chyba żaden potteromaniak nie zapomni  zarozumiałego Erni'ego XD Ale ogólnie chyba jest w porządku więc takie 8,5 na 10.
Avatar: Dość przyjemny, choć mam wrażenie, że Charlotte tu wygląda bardziej na 20-ileś lat i właśnie taka era lat 80., kobieta pracująca i odpowiedzialna, takie tam, dlatego też tylko 7,5 na 10.
Podpis: Ładny, skromny, ale i klimatyczny, bardzo fajnie to wygląda, więc ode mnie 10 na 10.
User: Jesteś w porządku, miło się z tobą rozmawia, ogarniasz, dobrze piszesz, choć może nie za często się odzywasz - tak w kontekście jakichś ankiet czy konkursików hehe. Na pewno bardzo sympatyczna i otwarta! Ode mnie nic innego jak takie mocne 9,5 na 10.
Posty: Przeczytałam kilka twoich postów, prowadzisz zresztą tylko Lottę, więc łatwo wyłapać co i jak :D Dobrze napisane, trzymasz się charakteru postaci, która martwi się o swoich bliskich, nie chce by ojciec planował jej życie i ogólnie tak wpisuje się w klimat <3 Dlatego ode mnie 10/10, mimo że to niekoniecznie mój typ postaci (bo ogólnie u mnie z żeńskimi jest różnie, od razu mówię że by urzekła mnie żeńska postać to naprawdę hohooh, no ale nieistotne).
Postać: Wydaje mi się, że trzymasz się koncepcji, planujesz i rozwijasz jej możliwości czy też znajomości. Może, tak jak pisałam, nie jest to mój typ, ale zasługujesz z pewnością na takie mocne 8,5/10! Nie ma 10 na 10, jako że na tę kategorię patrzę nieco inaczej, biorąc pod uwagę również swój gust, poza tym ma to zachęcić Ciebie Lotta do działania! Cool
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Paź 25, 2017 12:45 am
Krótko mówiąc, nic się nie zmieniło, ale jedziemy z tym koksem, żeby nieco odświeżyć temat.

Nick: Rocket, Rocket, Rocket... Gdzie ty masz swoich Strażników Galaktyki, co? Lubię, ale nie pozbędę się tego skojarzenia. NEVER, mwohoho!
Avatar: Będę brutalna i powiem, że poprzednie dużo bardziej mi się podobały. Na tym Rockers wygląda wyjątkowo staro. I ma dziwne brwi. Serio, ma dziwne brwi.
Podpis: Nie zmienił się, więc odsyłam do poprzedniej opinii, bom leniwiec i nie chce mi się znowu tego pisać. I tak mnie lubisz. Ja to wiem. A spróbuj tylko nie... no dajesz
User: -666666666666666666666666666666666666(...)66666666666666666666/10 patrzę sobie
Posty: Ładne, ładniuśkie. Tylko ja jestem leniuchem i powinnam ich więcej przeczytać. Wiem.
Postać: -6666666666666666666666666666666666666666666666666666666666(...)666666666666666666666666666/10 patrzę sobie
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Sro Mar 21, 2018 12:02 am
Nick: Tak Mariola, no. No co tu dużo mówić? Meadowes kanonicznie, zgrabnie, fajnie się to wymawia - i na wiele różnych sposobów, hehe. 8,5/10
Avatar: Jest ładny, delikatnie chłodny, fajnie widać oczy, bardzo pasuje do postaci i w ogóle 10/10.
Podpis: Minimalistyczny, może aż za, bo taki mały gif :< Ale ogólnie bardzo ładny, pasuje do ML, więc takie mocne 8,5/10.
User: Bardzo w porządku! Miła, pomocna kiedy tylko może, ostatnio mniej aktywna, no ale wiadomo jak to w życiu różnie bywa, więc takie hehe 9/10.
Posty: Nie czytałam za wiele, ale są mega rozbudowane, fajnie napisane, no i super że Marjorie tak stara się angażować 10/10.
Postać: To taka dobra pani uzdrowicielka, wierna towarzyszka z ZF, taka "mama" w stylu Molly Weasley, no a przy tym mająca słabość do tego badassa pana Greybacka. Wydaje się w porządku, mimo że to nie do końca mój typ postaci, ale szanuję, bo dobrze odgrywasz, nie ma do czego się przyczepić -10 na 10 Very Happy.


HA, ODŚWIEŻAM TEMAT.
Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Wto Lis 13, 2018 11:57 pm
Nick: Zajebisty, 10/10.
Avatar: No tylko pogratulować pomysłu, 10/10.
Podpis: Fajny, bo nie ja robiłam, 10/10.
User: Spoko ziomek, choć chrapie, 9/10.
Posty: No pisze spoko, ale za rzadko, 8/10.
Postać: Taka nawet ok, 7/10.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Czw Lut 07, 2019 9:23 am
To odświeżę temat mam cię na oku

Nick: bardzo mi się podoba. Zarówno imię, jak i nazwisko idealnie do siebie pasują. Zresztą mega wpasowały się w mój gust i w sumie sama nazwałabym tak postać. A ksywa Szampon Wspaniały faktycznie perfekcyjnie ją odzwierciedla. 10/10

Avatar: jest super! Aaaa, nie wiem, kto go wykonał, ale propsy! Megamegamega, zakochałam się w nim. Wszystko tu jest genialne. 11/10

Podpis: jak zahipnotyzowana wgapiam się w tego gifa. XD Jest super. Może tylko trochę pobawiłabym się bardziej z tym tekstem, coby nie był tak maksymalnie prosty. Ogólnie podoba mi się, ale odjęłam trochę za ten cytat. 6/10

User: najgorszy człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Posty: są genialnie dopasowane do postaci. Postrzeganie świata przez Sharon ukazane jest jak na dłoni, a do tego piszesz zwyczajnie zabawnie. Nie raz i nie dwa podczas lektury parsknęłam śmiechem, czytając co niektóre fragmenty (np. "Ale widziała jego tors. I choć zabrzmi to zapewne głupio, jeszcze bardziej absurdalnie to nie zapomni tego torsu, bo to był pierwszy tors w jej życiu. PIERWSZY TORS UJRZANY NA ŻYWO."). No mistrzostwo. XD Widać, że dobrze się bawisz pisząc jako Szampon i choć niekiedy zdarzyły się drobne literówki, to nie wpływają one jakoś szczególnie na odbiór całości. 8/10

Postać: specjalnie do wystawienia tej oceny poczytałam dobre parę postów Sharon, bo w sumie wcześniej znałam tylko zarys tej postaci, a nigdy nie miałam okazji zapoznać się z nią tak naprawdę - no i rany, jest przewspaniała. Wyraźnie różni się od większości żeńskich postaci, jakie można spotkać na pbfach. Jest zakompleksiona, nie posiada idealnego wyglądu, nie umie doskonale odnaleźć się w towarzystwie. Ucieka w kreowanie swojej własnej rzeczywistości, jest zagubiona i nieustannie się nad czymś waha. Podoba mi się, że jest taka do bólu zwyczajna, normalna. Myślę, że każdy z nas mógłby w sumie odnaleźć w niej jakąś część siebie, bo w sumie kto nigdy nie czuł się niepewnie. Bardzo mi się podoba. A jej stosunek do facetów - no bferfvrg. Zdecydowanie 10/10
Sponsored content

Oceń użytkownika - Page 7 Empty Re: Oceń użytkownika

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach